Soğan suyu zayıflatıyor mu? Özel Kadınlar okumanız gerek bu makalemizi… Sizler için derledik. Beğenmeniz dileğiyle…

Soğan suyu zayıflatıyor

 

Soğan suyu kürü

Oldukça besleyici ve doğal bir antibiyotik özelliğine sahip olan soğanın suyu aynı zamanda iyi bir idrar sökücüdür. Soğan suyunun zayıflatıcı özelliği pek bilinmemekle beraber zayıflama etkisi soğanın iyi bir idrar sökücü olmasından kaynaklanmaktadır. Soğan suyu ile zayıflamak isteyenler için işte soğan suyu çorbası ve soğan suyu kürü tarifi..

Soğan suyu kürü için gereken malzemeler

6 adet orta boy soğan,
Yarımşar kilogramlık iki farklı sebze (sebzenin cinsini seçmek size kalmış),
Yağsız et suyu,
Limon ve baharat.

Soğan suyu çorbasının hazırlanışı

Yağ kullanamadan yukarıdaki tüm malzemeleri çorba biçiminde pişirin. Bu çorba ile birlikte aşağıdaki soğan suyu diyetini de uygulayın.

Soğan çorbası diyeti: Soğan suyu diyeti nasıl uygulanır?

Sabah öğününde: 50 gr. beyaz peynir ve çay (şekersiz).
1. gün öğle-akşam: Sınırsız meyve + soğan suyu çorbası.
2. gün öğle-akşam: Sınırsız et + soğan suyu çorbası.
3. gün öğle-akşam: Pirinç lapası, meyve (muz ve üzüm hariç) + soğan suyu çorbası.

soğan suyu ile diyet

Bir çok kişinin deneyip kilo verdiği bir diyeti yazıyorum. Fakat unutmayalım ki her diyet doktor kontrolü altında yapılmalıdır. Soğan diyeti şu şekilde yapılıyor. Soğanın özünü çıkarmak için öncelikle soğanı 4 eşit parçaya bölüp tencereye kaynatmak için koyuyoruz. Üzerine su ilave edeceğiz fakat bu eklediğim su ne az ne çok olacak. Yaklaşık 10 dk süren kaynama işlemi bittiğinde bir bardak kalacak şekilde ayarlanmalıdır. Su boz renkte olacaktır. Kaynatıldıktan sonra üzerine limon sıkıp için. Soğuk olarak içmeyin. Normal bir çayı içiyormuş gibi için. Bu her gün taze olarak uygulanmalı hergün tekrar etmeli. Büyük oranda iştahı azaltıyor ve kilo vermenizi sağlıyor. Aç karnına içmeyide unutmayın tabi. Biraz kokuyor ama kilo vermenizi sağlıyor.

 

Soğan suyu zayıflatıyor

SOĞAN SUYU GEREK ÇİĞ GEREKSE HAŞLANMIŞ OLARAK İÇİLDİĞİNDE SİVİLCELERE FAYDALI OLMAKTA VE GÖZLE GÖRÜNÜR DEĞİŞİM SAĞLAMAKTA.

SOĞAN SUYU YÜZE DOĞRUDAN SÜRÜLEBİLİR.

SOĞAN PÜRE YAPILIP SUYU İÇİLEBİLİR.

SOĞAN HAŞLANIR, BU HAŞLAMA SUYU ILIK OLARAK İÇİLEBİLİR BU FORMÜL HEM DE ZAYIFLAMAYI SAĞLAR.

Prof Dr.İbrahim  Saraçoğlu  bitkiler konusunda tam bir uzman.aslında o bir kimyager ama ona bitkilerin sağlığımız için etkilerini araştırmaya da adamış bir bilim adamı da diyebiliriz.
Prof Dr.İbrahim  Saraçoğlu tıbbı sadece detavi amaçlı kullanmıyor.önlem ve koruyucu tıbbın da ne derece önemli olduğunu her fırsatta dile getiriyor.

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu dünya tarafından tanınımış bitkisel tedavi uzmanımız ve kendini bütün dünyaya kanıtlamış bir kimyager.sağlığımızı koruma ve tedavi olma anlamında bizlere sayısız ipucu veriyor.

Bize hayatı çekilmez kılan bazen de dünyayı dar eden birçok hastalığa bitkilerle çare bulan Saraçoğlu özellikle bazı hastalıklar için değişik bitki kürlerinden yararlanıyor.örneğin Alzheimer’de önleyici olarak taze sıkılmış havuç suyunu tavsiye ediyor ve bunun bir kür olarak uygulanması gerektiğini vurguluyor.